اسرار حق
درباره وبلاگ


پروفایل من
hasanbolboli.blogfa.com/Profile
استفاده از تمامی مطالب وبلاک آزاد می باشد
حتی بدون ذکر منبع
تلگرام ما
@asrarhag

مدیر وبلاگ : حسن فاطمی فرد
مطالب اخیر
نویسندگان

سکته ی مغزی با زالو انداختن به راحتی درمان میشود

 

اگر در همان چند  روز اول که بیمار سکته کرده است مراجعه کند . باید بلا فاصله پشت هر گوش 10  عد زالو انداخته شود . درشتی و ریزی زالو ها به توان بیمار بستگی دارد . این روش درمانی باعث رفع سریع عوارض سکته همچون فلج و بیحسی اندام ها و بازگشت هوشیاری به بیمار میگردد .و در اکثر موارد ظرف چند روز بیمار به حالت اول باز خواهد گشت .

مگر آنکه شدت سکته به حدی باشد بیمار از رهایی نیابد و بمیرد .

زالو ها خون مویرگ های پشت گوش بیمار را بیرون کشیده و با وارد کردن بزاق دهان خود ، لخته های تازه ایجاد شده که هنوز سفت هستند و قوام نیافته اند را از بین می برد .

خون ریزی پس از افتادن زالوها هرچه بیشتر طول بکشد در بهبودی بیمار موثر تر خواهد بود .پس نباید مانع خونریزی شوید ، مگر آنکه ضعف بیمار بسیار شدید باشد .


اگر سکته ی مغزی ناشی از فشار خون باشدو مویرگی در مغز پاره شده باشد ، ظرف چند روز تا چند هفته پس از زالو درمانی بیمار مانند گذشته به زندگی معمول خود ادامه خواهد داد .

اگر سکته ناشی از انسداد مویرگ باشد و هیچ مویرگی پاره نشده باشد شاید خیلی زودتر بیمار به حال آید و زندگی عادی خود از سر بگیرد چون زالو به سرعت خون را از اخلاط گونانگون پاک میکند و لخته را که هنوز نرم و سست می باشد از بین خواهد برد .

چنانچه پس از افتادن و سیر شدن زالو ها از پشت گوش بیمار ، خونریزی به سرعت متوقف گردرد ،نشان از بدخیمی وضع بیمار دارد چراکه خون در مویرگهای سر بیمار آماسیده و دارای چسبندگی شدید شده و ممکن است این آماسیدن و چسبندگی در بخشهای وسیعی از بدن ایجا شده باشد .

اگر چه بیمار از خطر مرگ رهانده می شود اما خطر برای روزهای بعدی همچنان باقی است .

در این صورت با توجه به توان بیمار 7 روز بعد خونگیری را از پشت گوش تکرار میکنیم و با داروهای عطسه آور مریض را وادار به عطسه میکنیم و زالو درمانی پشت گوش را آنقدر ادامه میدهیم تا خون غلیظ پایان یابد و خون روان تری جایگزین خون قبلی شود و علامت آن این است که پس ا افتادن زالو از گوش ها خونریزی بند نمی آید .

 آنگاه 15 روز تا 25 روز بعد بر روی دستهای او در نواحی خاصی زالو می اندازیم . زالو های دست دارای جثه ی بزرگتری از زالوهای پشت گوش هستند .

محل انداختن زالو ها از پشت انگشت سوم تا انگشت کوچک پشت هر دست است .

 20تا 25 روز بعد ، روی هر پا ، 10 عدد زالوی درشت بچسبانید . جثه ی زالوها باید کمی بزرگتر از زالوهایی باشد که به پشت دست در مرحله ی قبلی انداختید .

 توجه کنید چنانچه در مرحله ی اول خونگیری از پشت گوش تا چند ساعت پس از افتادن زالوها خونریزی ادامه یافته و نشانی از چسبندگی شدید خون نیست ، دیگر نیازی به تکرار خونگیری از پشت گوشها نیست . بلکه 20 تا 25 روز دیگر روی دست ها و 20 تا 25 روز دیگر روی پاها طبق همان دستور قبلی زالو بیاندازید .

 در این حالت بیمار از خطر حتمی نجات یافته و در کنار داروهای گیاهی که اخلاط او را دفع می کنند هماهنگ با زالو درمانی مشکلی نخواهد داشت .

البته  همانطور گفته شد نتیجه ی مطلوب زمانی حاصل میشود که بیمار در همان روز و یا  بلافاصله در روزهای اولین سکته  به پزشک طب سنتی (ایرانی) مراجعه نماید .

به هر حال باچند عدد زالو میتوان افراد سکته ی مغزی را از فلج شدن و زمین گیر شدن نجات داد و زندگی دوباره را به آنها بخشید .

طب سنتی ایران آنچنان طب قوی و شگفت انگیزی است که مورد اشاره شده ، قطره ای از دریاست .

           برگرفته از مقالات علمی استاد سید حسین موسوی ( استاد طب سنتی در اصفهان)
منبع :

سکته ی مغزی با زالو انداختن به راحتی درمان میشود

و مقاله زیر :

پیشگیری و درمان عوارض سکته مغزی با زالو !

برای پیشگیری از سکته مغزی سالانه پشت گوش ها را زالو درمانی کنید

چنانچه سکته مغزی رخ داده بلافاصله باید پشت هر گوش 10 عدد زالو بیاندازیم و هر چه زودتر بهتر (حتی ثانیه ها هم مهم است !!!!) در این صورت به طور معجزه آسایی عوارض سکته برطرف خواهد شد و بیمار به حال عادی برگشته و بی حسی اندام ها از میان خواهد رفت . اما اگر به جای زالو انداختن اقدامات دیگر انجام شود لخته ها و انسدادها مستحکم شده و سلول های مغز در اثر نرسیدن اکسیژن و غذا دچار آسیب شده و درمان سکته ماهها به تعویق خواهد افتاد و درمان آن به شرح زیر خواهد بود.این روش درمانی باعث دفع سریع عوارض سکته همچون فلج و بی حسی اندام ها و بازگشت هوشیاری به بیمار می گردد و در اکثر موارد ظرف چند روز بیمار به حالت سلامتی باز می گردد . (مگر آنکه شدت سکته به حدی باشد که لاجرم بیمار از آن رهایی نیابد و سرانجام بمیرد که خیلی کم اتفاق می افتد) .و 20 روز دیگر روی دستها و 20روز دیگر روی پاها 20 عدد زالو انداخته شود تا دوره کامل شود.

                               

زالوها خون مویرگهای سر را از پشت گوش بیمار بیرون کشیده و با وارد کردن بزاق دهان خویش لخته های تازه ایجاد شده که هنوز سفت نشده و قوام نپذیرفته اند را از بین خواهند برد . خون ریزی پس از افتادن زالوها هر چه بیشتر طول بکشد در بهبودی بیمار موثر تر خواهد بود , پس نباید مانع خونریزی شوید مگر انکه ضعف بیمار بسیار شدید باشد که این مورد اگرچه کم پیش می آید متخصص معالج تصمیم می گیرد که خونریزی را زودتر قطع کند یا خیر . اگر سکته مغزی ناشی از فشار خون باشد و مویرگی در مغز پاره شده باشد ظرف چند روز تا یک هفته پس از زالو درمانی بیمار مانند گذشته به زندگی خود ادامه می دهد . اگر سکته مغزی ناشی از انسداد مویرگ بوده و هیچ مویرگی پاره نشده باشد شاید خیلی زودتر بیمار به حال آید و زندگی خود را از سر بگیرد چون زالو به سرعت خون را از اخلاط گوناگون پاک می کند و لخته را که هنوز نرم و سست است از بین خواهد برد.

چنانچه پس از سیر شدن و افتادن زالو ها از پشت گوش بیمار خونریزی به سرعت متوقف گردد نشان از وضع بدخیم بیمار دارد چرا که خون در مویرگهای سر بیمار آماسیده و دارای چسبندگی شدید شده و ممکن است این اتفاق در بخش های وسیعی از بدن ایجاد شده باشد اگرچه بیمار از خطر مرگ رهانده می شود اما خطر برای روزهای بعدی همچنان باقی است . در این صورت با توجه به توان بیمار 7 روز بعد خونگیری از پشت گوش بیمار را تکرار کنید البته تعداد زالوها را نیز کم کنید و با داروهای گیاهی عطسه آور بیمار را وادار به عطسه کنید و زالو درمانی پشت گوش را آنقدر تکرار کنید تا خون غلیظ پایان یابد . آنگاه 20 روز بعد روی هر دست 10 عدد زالو بیاندازید و 20 روز دیگر روی پاها نیز .

و بیمارانی که فشار خون دارند از اینکه توسط بزاق زالو خونشان رقیق می شود و ... نهراسند که مشکلی ان شاء الله پیش نخواهد آمد چرا که خون رقیق شده با بزاق زالو به سرعت جذب می شود .

و حال بیماران سکته ای که مدت ها بعد از وقوع سکته مراجعه می کنند گاها درمان کاملشان یک تا دو سال به طول می انجامد که ابتدا خلط غالب بیمار با داروهای گیاهی از طریق شستشوی معده پاکسازی گردیده . که باید رژیم 15 روزه پاکسازی استاد موسوی را رعایت کنند که این رژیم در درمان گرفتگی عروق قلب کامل توضیح داده می شود

رژیم غذایی استاد موسوی قبل از زالو درمانی : یک روز در میان تا 15 روز صبح ها به جای صبحانه 2 لیوان عرق شاه تره خوب را روی آتش داغ کنید تا به حد جوش برسد بلافاصله روی آن 3 قاشق غذاخوری خاکشیر که از قبل تمیز کرده اید بریزید و کمی با عسل شیرین کرده و به جای صبحانه میل کنید و نیم ساعت به پشت تکیه کرده و استراحت کنید و تا ظهر هیچ چیز نخورید مگر کمپوت خانگی یا چای کمرنگ . روز بعد 3 قاشق غذاخوری ترنجبین را در 5/1 لیوان آب جوش حل کنید , صاف کنید و دوباره روی آتش به حد جوش برسانید و بلافاصله روی آن 3 قاشق غذاخوری خاکشیر که از قبل تمیز کرده اید بریزید و به جای صبحانه میل کنید و تا ظهر مانند دستور قبل عمل کنید و هر روز در میان به جای صبحانه یکی از شربت های فوق را بخورید (یعنی یک روز شربت عرق شاه تره و روز دیگر شربت ترنجبین و به همبن منوال یک روز در میان استفاده کنید ) و یک روز در میان به جای ناهار سوپ گشنیز و آلوی بخارا مصرف کنید (مواد موجود در سوپ ) سبزی گشنیز , اسفناج یا برگ چغندر , عدس , کمی برنج , ماهیچه گوسفند ,و آلوی بخارا این موارد را با هم روی شعله ملایم طبخ کنید) اگر دیابت هم دارید موقع مصرف آش کمی آبغوره خانگی استفاده کنید.

شب ها به جای شام کته گشنیز یا سیراب شیردان گوسفندی و جگر سفید گوسفند که چربی آن را کاملا گرفته باشید طبخ کنید و در آن مقداری سرکه خانگی بریزید و از مصرف مواد زیر بپرهیزید : سوسیس , کالباس , چربی زیاد , سرخ کردنی , تخم مرغ , گوشت گوساله , انواع ساندویچ , ته دیگ , خامه و سرشیر و شیرینیجات قنادی .

 و از ظهر تا شب 2 ساعت قبل از غذا و 2 ساعت بعد از غذا می توان از دم کردنی های سنتی و میوه جات استفاده نمود. یک روز در میان که مصرف آش گشنیز و آلو در برنامه وجود ندارد از غذاهای آب پز و لطیف استفاده بکنید پس از اتمام 15 روز زالو درمانی را آغاز کنید .

بهتر است این دسته از بیماران همراه غذا از سماق استفاده کنند و هر روز حتما روغن زیتون و انجیر مصرف کنند. - هر روز حداقل نیم ساعت پیاده روی داشته باشند.- هر شب 5 عدد اسفند همراه با یک استکان آب مصرف کنند. - برای پخت و پز فقط از روغن کنجد یا زیتون استفاده کنند.

هر شب نیم ساعت قبل از خواب  یک لیوان سرکه انگبین (2واحد عسل + 2واحد عرق نعناع + 1واحد سرکه با یک لیوان آب)میل شود و این کار تا 120 شب اجرا شود .

استفاده از عطر گل محمدی روزانه تا آخر عمر

پنج واحد تنباکو با 2واحد سیاه دانه را آرد کرده و تنباکو کنید و هر شب مقداری (به اندازه یک قاشق چای خوری ) را به صورت انفیه استفاده کنید(مقداری را جلوی بینی بگیرید و استشمام کنید تا عطسه تان بیاید و عطسه کنید) و پس از اتمام عطسه در هر سوراخ بینی دو قطره روغن بنفشه بچکاند.

پس از 15 روز پشت هر گوش 10 عدد زالو می اندازیم و سپس روی دستها و پاها به تعداد قبلی و فاصله قبلی .

و دست ها و پاهای بی حس یا لمس شده را هر روز با روغن سیاه دانه مالش دهید به مدت 40 روز متوالی

و بیمار باید هر شب مخلوطی از تخم گشنیز, آویشن , نعناع , پونه و کاکوتی را بخور دهد   و از سونای خشک و ماساژ با روغن های زیتون , سقز , ریحان بی بهره نماند . و پس از گذشت دو ماه حجامت سر یا بین دو کتف انجام دهد و دو ماه بعد نیز همان دوره زالو درمانی را تکرار کند .

منبع :


پیشگیری و درمان عوارض سکته مغزی با زالو

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

اسما خداوند متعال

پخش زنده حرم
Online User اسلام کوئست سایت جامع فرهنگی 
مذهبی شهید آوینی Aviny.com

دنیـای نیـاز بـه نمــاز | WorldPrayer.ir

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic