اسرار حق
درباره وبلاگ


پروفایل من
hasanbolboli.blogfa.com/Profile
استفاده از تمامی مطالب وبلاک آزاد می باشد
حتی بدون ذکر منبع
تلگرام ما
@asrarhag

مدیر وبلاگ : حسن فاطمی فرد
مطالب اخیر
نویسندگان
You are the symbol of evil; this is you who wages war in the world, plunders the nations, oppresses nations rising in the Islamic Awakening or create divide between them.”
Ayatollah Khamenei to the US government, Feb. 8 2013

مظهر شرارت شمایید؛ شما هستید كه در دنیا جنگ راه مى‌اندازید، ملتها را میچاپید، ملتهاى بپاخاسته در بیدارى اسلامى را سركوب میكنید و یا بین آنها اختلاف مى‌اندازید
آیت‌الله خامنه‌ای خطاب به دولت آمریکا در 19/11/91

بعد الثورة وثق مسؤولو البلاد لبرهة من الزمن بهم بدافع التفاؤل، فکان الجواب من ذلک الطرف أن أعلنت سیاسة الحکومة الأمریکیة إیران محوراً للشرّ. أنتم مظهر الشرّ. أنتم الذین تمارسون الشرّ فی العالم، و تشعلون الحروب، و تنهبون الشعوب، و تدعمون الکیان الصهیونی، و تقمعون الشعوب الثائرة فی قضیة الصحوة الإسلامیة قدر مستطاعکم، و تستضعفونهم، و تبثون بینهم الخلافات و التفرقة.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 17 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد
7c2306e7f15d7f72c7ceacfbb087b5f6-425
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

حالا که دشمن دین شرم و حیا ندارد
دانم چرا که زهرا عمری حرم ندارد

نگاره: ‏حالا که دشمن دین شرم و حیا ندارد دانم چرا که زهرا عمری حرم ندارد‏

این کار گرافیکی زیبا را نیز برادر هنرمند و متعهدمان
جناب اقای حامد قهرمان نژاد
انجام داده اند
اجرشان با اهل بیت

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شهید سید احمد پلارک شهیدی که همیشه از مزارش عطر بهشتی می آید یازهرا

کار گرافیکی این تصاویر زیبا را
برادر بزگوارمان جناب آقای حامد قهرمان نژاد
انجام داده اند
اجرشان با اهل بیت

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

صل الله علیک یااباعبدالله
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جواد خامنه ای
به‌مناسبت سالروز رحلت آیت‌الله سیدجواد خامنه‌ای/

تصاویری از رهبر معظم انقلاب کنار پدر

خبرگزاری تسنیم: به مناسبت سالروز رحلت مرحوم آیت‌الله سیدجواد خامنه‌ای، پدر بزرگوار رهبر انقلاب تصاویر کمتر دیده‌شده‌ای از ایشان منتشر می‌شود؛ در دو تصویر، رهبر انقلاب کنار پدرشان قرار دارند.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

تشویق فرماندهان در جبهه به سبک حاج علی فضلی+عکس


این پا برهنه ‌ها فرماندهان گردانها و واحدهای لشکر 10 هستند که با همه توان و حیثیت خود در عملیات کربلای یک و فتح مهران و در گرمای 45 درجه به قلب دشمن کوبیده‌اند.

فرماندهان ما در دفاع مقدس از بهترین ها بودند. بالاخص فرماندهانی که میدان‌دار عملیات‌ها بودند. سن و سالی هم نداشتند اما به عنوان یک پدر و برادر بزرگتر غم‌خوار نیروهاشون بودند.


شاید سخت‌ترین لحظه برای اونها توی جبهه وقتی بود که دستور می‌دادند. قبل از اینکه امر به کاری کنند نیم ساعت مقدمه چینی می‌کردند که:


برادرها، ما خادم شما هستیم و آیه قرآن می‌خوندند که «اطیعو الله و اطیعوالرسول و اولی الامر منکم» و....


آنقدر خودشون رو کوچیک می‌کردند تا خدای نکرده اونها رو غرور نگیره. اگر رزمنده‌ها رو به کاری امر می‌کردند، خودشون قبلا اون کار رو انجام داده بودند. قبل از اینکه امر کنند سینه خیز برید خودشون رو روی خاک می‌انداختند و روی زمین می‌کشیدند و بعد از نیروهاشون می‌خواستند اوامر رو اجرا کنند.


در آخر هم با کلی معذرت خواهی بچه‌ها رو مرخص می‌کردند. توی جبهه فرمانده‌هایی هم بودند که از نعمات برخوردار بودند و در تابستان از زیر کولر گازی بیرون نمی‌اومدند و توی عملیات‌ها خبری از اونها نبود؛ تعداد اینها خیلی کم بود. اکثرشون زنده موندند و عاقبت به خیر هم نشدند. اما عمده فرمانده‌های ما به واقع در جبهه علمداری می‌کردند. شب‌ها که همه خواب بودند به چادرها سرکشی می‌کردند تا مبادا رزمنده‌ای بی پتو مونده باشه و یا درب چادری باز باشه و سرما بچه‌ها رو اذیت کنه. وقت مناجات نیمه شب زودتر از همه توی حسینیه به قنوت نماز شب می ایستادند و وقت خورد و خوراک برای خودشون هیچ امتیازی قائل نبودند. اونها از روی ناچاری مجبور بودند سنگرهاشون رو از بچه‌ها جدا کنند. چون مسولیت‌های گوناگون و جلسات متعدد و رفت و آمدها به سنگر فرماندهی باعث شده بود که مکان مجزایی داشته باشند و چادرها و سنگرهای فرماندهان با این جمله قابل شناسایی بود. مقابل چادر و یا سنگر روی تابلویی نوشته شده بود:ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

آخرین نامه امام زمان(عج) به آخرین نائب خاص خودشان


دراصطلاح علمای شیعه توقیع، نامه‌ها و فرمان‌هایی است که در زمان غیبت از طرف امام مهدی(عج) به شیعیان خود می‌رسیده است.


درکتاب‌های معروف مانند: کمال‌الدین شیخ صدوق، غیبت شیخ طوسی، احتجاج طبرسی، بحارالانوار مجلسی و کتب دیگر، حدود هشتاد توقیع از جانب امام زمان(عج) نقل شده است. این توقیعات گنجینه‌ای از معارف الهی محسوب می‌شوند.

على بن محمد سمری آخرین نائب خاص امام زمان(عج) در پانزدهم شعبان سال 329 قمری، پس از حدود سه سال نیابت و بدون وقوع رویداد خاصی، درگذشت و جنازه‌اش را در بغداد دفن کردند.

آخرین توقیع شریف امام زمان(عج) خطاب به آخرین نایب خاص خود، یعنى على بن محمد سمرى است.

هنگامى که زمان رحلت ابوالحسن سمرى فرا رسید و مرگ وى نزدیک گردید، به وى گفتند: چه کسى را جانشین خودتان قرار می‌دهید؟ او در جواب، توقیعى درآورد و به مردم نشان داد، که متن آن بدین گونه است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« یا على بن محمد السمرى اعظم الله اجرا خوانک فیک، فانک میت ما بینک و بین ستة ایام، فاجمع امرک و لاتوص الى احد فیقوم مقامک بعد وفاتک، فقد وقعت الغیبة التامة. فلا ظهور الا بعد اذن الله تعالى ذکره، و ذلک بعد طول الامد و قسوة القلوب و امتلاء الارض جوراً. و سیأتى الى شیعتى من یدعى المشاهدة، الا فمن ادعى المشاهده قبل خروج السفیانى و الصیحة فهو کذاب مفتر، و لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم. فنسخوا هذا التوقیع و خرجوا، فلما کان الیوم السادس عادوا الیه و هو یجود بنفسه فقال له بعض الناس: من وصیک من بعدک؟ فقال: لله امر هو بالعه، و قضى فهذا آخر کلام سمع منه (ره). »

اى علىّ بن محمّد سمرىّ! خداوند اجر برادرانت را در عزاى تو عظیم گرداند که تو ظرف شش روز آینده خواهى مرد، پس خود را براى مرگ مهیّا کن و به احدى وصیّت مکن که پس از وفات تو قائم مقام تو شود که غیبت تامّه واقع شده و ظهورى نیست مگر پس از اذن خداى تعالى و آن پس از مدّتى طولانى و قساوت دل‌ها و پر شدن زمین از ستم واقع خواهد شد.

و به زودى کسانى نزد شیعیان من آیند و ادّعاى مشاهده کنند، بدانید هر که پیش از خروج سفیانى و صیحه آسمانى ادّعاى رؤیت و مشاهده کند دروغگوى مفترى است، و لا حول و لا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ العلیّ العظیم.

پس؛ از آن توقیع استنساخ کردند و از نزد او خارج شدند، و چون روز ششم فرا رسید نزد او بازگشته و او را در حال احتضار بود، یکى از مردمان پرسید: وصىّ تو پس از شما کیست؟

گفت: خداوند را امرى است که خود او رساننده آن است، و فوت کرد. و این آخرین کلامى بود که از او شنیده شد. (1)

پانوشت:

1. این روایت را می توانید در کتب ذیل ببینید: الاحتجاج، ج 2، ص .478 کمال الدین، ح 2، ص 516، حدیث .44 الغیبة، ص 395، حدیث .365 بحارالانوار، ج 51، ص 360، حدیث 7 و ج 2، ص 151، حدیث 1، و ج 53، ص .318 اعلام الورى، ص .417 الخرایج، ص .1129 عقیدة الشیعه، ص .48 و...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 14 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد

یک شهید با سه مزار+عکس

خدایی رفتن به گردان تخریب خیلی دل و جرأت می‌خواست. از اعزام چند هزار نفری که به لشگر ما میومد شاید 20 نفر داوطلب حضور در گردان تخریب می شدند.به گزارش گروه «حماسه و مقاومت» خبرگزاری فارس، بچه‌هایی که در گردان تخریب فعالیت می‌کردند را می‌توان شجاع‌ترین افراد نامید. کمتر کسی این جسارت را پیدا می کرد تا این گونه با جان و تن خود به صورت مستقیم با مرگ دست و پنجه نرم کند. مطلب زیر از وبلاگ الوارثین است که به بخشی از این دلیرمردی‌ها اشاره دارد:

یکی از شعارهایی که موقع دویدن در دوی صبحگاهی جبهه می‌خوندیم و شادی و شعف خاصی به جمع رزمندگان می‌آورد این شعار بود که با آهنگی خاصی خوانده می‌شد و رزمنده‌ها کلمه آخرش که «نرو» بود با هم تکرار می‌کردند و اون شعار این بود که:


مادرم می‌گفت جبهه نرو

جبهه میری،بسیج نرو

بسیج رفتی تخریب نرو

تخریب رفتی رو مین نرو

رو مین رفتی هوا نرو

هوارفتی زمین بیا


و... این جملات یکی از شوخی های جبهه بود.


از شوخی بگذریم خدایی رفتن به گردان تخریب خیلی دل و جرات می‌خواست. از اعزام چند هزار نفری که به لشگر ما میومد شاید 20 نفر داوطلب حضور در گردان تخریب می شدند و یک عده از این تعداد اندک هم در آموزش های سخت قبل از عملیات فرار رو بر قرار ترجیح می‌دادند و به گردان های رزمی می‌رفتند.


شاید یکی از سخت ترین ماموریت تخریبچی ها، مین گذاری مقابل خط دشمن بود و سخت تر وقتی که دشمن خط رو زیر آتش می‌گرفت و با توپ و خمپاره می‌کوبید و امکان انفجار مین وقت کار گذاشتن مقابل دشمن وجود داشت و کار وقتی دلهره آور بود که از مین های سنگینی مثل مین ام 19 که برای انهدام تانک از آن استفاده می‌شود و حداقل هر کدوم بیش از10 کیلو مواد منفجرهT.N.T  داشت استفاده می‌کردی.این ها همه مقدمه بود برای تعریف دو حکایت بود.


شهید رحمان میرزازاده

 

*حکایت اول:

 

دشمن برای باز پس گیری فاو یک لحظه آروم و قرار نداشت. نگه داشتن خط پدافندی در فشارهای پی در پی دشمن، دست کمی از عملیات نداشت. تخریب لشگر 10 سیدالشهداء(ع) برای مین گذاری مقابل خط پدافندی 3 کیلومتری در محدوده جاده فاو -البحار و کارخانه نمک مامور شد و در این عملیات مین گذاری، به علت آتشباری دشمن در منطقه و رسیدن موج انفجار به مین های ضد تانک ( ام 19 )که توسط بچه های تخریب کار گذاشته شده بود تعدادی از مین‌ها منفجر شد و در نتیجه انفجار ده ها کیلو مواد منفجره، هفت تن از رزمندگان تخریب به شهادت رسیدند که به هفت تن آل صفا معروف شدند. از این هفت شهید سه نفر از آنها به علت نزدیکی به کانون انفجار ابدان مطهرشون کاملا متلاشی شد. به طوری که بچه ها توانستند از محل انفجار  مقداری گوشت له شده و دو تا ران پا پیدا کنند و به معراج شهدا تحویل دهند. در آن شرایط سخت و زیر نور اندک ماه، مجزا کردن تکه های بدن هر شهید کار مشکلی بود ولی به هر ترتیب این بدن‌های پاره، پاره شده به تهران برگشت و تحویل خانواده ها شد.


شهید منصور احدی

 

*حکایت دوم:

 

بعد از اتمام کار مین گذاری، بچه های تخریب به مرخصی اومدند. رسم بود بین رزمندگان که قبل از دیدن خانواده خودشان به دیدار خانواده همسنگران شهیدشان می‌رفتند . ابتدا به دیدار خانواده شهدای هفت تن آل صفا رفتیم. خیابان نبرد تهران و دیدار با خانواده شهید رحمان میرزازاده اولین مقصد ما بود. پدر این شهید به گرمی از همسنگران فرزند شهیدش استقبال کرد و هنگام خداحافظی فرمانده ما، شهید سید محمدزینال الحسینی را کنار کشید و در گوشش جمله ای گفت و سید هم برادر محمد رضا جعفری رو صدا کرد و به او گفت جواب بده.


ما هم از نزدیک نظاره گر این سوال و جواب بودیم. پدر شهید میرزازاده سوال کرد که برادر، مگر یک شهید چند تا پای راست داره!؟ و محمد رضا هم با بغضی که در گلو داشت جواب داد. حاج آقا، آخه از شهید شما و شهید احدی و شهید ملازمی در اون تاریکی شب و از داخل چاله انفجار، فقط ما تونستیم دو تا ران پا و چند کیلو گوشت و پوست جمع کنیم، سری و بدنی نبود که قابل تشخیص باشد. بعد جمله ای گفت که گریه همه را درآورد. او گفت :حاج آقا شهید شما در حقیقت سه مزار داره . و شما باید شهید رحمان رو در سه جا زیارت کنی.

 

شهید توحید ملازمی

 

شهید رحمان میرزا زاده، شهید توحید ملازمی و شهید منصوراحدی در شب ولادت علمدار کربلا قمربنی هاشم(ع) در روز 25 فروردین ماه سال 65 در شهر فاطمیه (فاو) با انفجار مین ام 19 به عرش رفتند و باقیمانده اجزای بدنهای مطهرشان در گلزار شهدای بهشت زهرا در قطعه 53 مهمان خاک شد .


منبع:فارس

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :توقع حضرت ولی عصر (عج) از شیعیان

در تشرف آقا شیخ حسن سامرایی (ره) در سرداب مقدس، حضرت مهدی (عج) فرمودند:

به شیعیان و دوستان ما بگویید که خدا را قسم دهند به حق عمه ام حضرت زینب (س) که فرج مرا نزدیک گرداند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 14 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد

%D8%B3%D9%87%D9%85%DB%8C%D9%87_%D8%A7%DB

یادت باشد « سهمیه ای» دختری نیست که

به ناحق صندلی مردودی های

کنکور را اشغال کرده

« سهمیه ای» دختری ست که وقتی

تو در کلاس های گاج و قلم چی نشسته بودی

او در ناصرخسرو به دنبال دارو

برای پدر جانبازش بود

همان دختری که وقتی نیمه شب

کنج خانه میخواست درس بخواند

ناله های پدر روحش را خراش می انداخت

دخترکی که روز کنکور با سرفه های پدری شیمیایی بدرقه شد

« سهمیه ای» عرضی داشتم

« سهمیه ات» نوش جان!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 14 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد
حواسمان هست یانه؟
اگر"شهید" نشویم باید "بمیریم"...!
راه سـومی نیسـت!
@[405331339563792:274:خادم الشهدا]
حواسمان هست یانه؟
اگر"شهید" نشویم باید "بمیریم"...!
راه سـومی نیسـت!
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 12 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد
ذکر طلب فرزند در صبح و شام

زراره که در زمان امام باقر علیه السلام می زیست، نقل می کند: امام باقر علیه السلام نزد هشام بن عبدالملک رفت. چندان در اجازه ملاقات دیر کرد که ملول شد.

هشام دربانی داشت که ثروت زیادی داشت اما فرزند نداشت؛ حضرت باقر علیه السلام به وی نزدیک شد و فرمود: می توانی، مرا به هشام برسانی تا دعایی به تو بیاموزم که فرزندی پیدا کنی؟

گفت: آری! امام را به هشام رساند و کار را انجام داد و بیرون آمد، دربان گفت: جانم فدایت آن دعا را به من بیاموز. امام فرمود: در هر صبح و شام 70 بار بگو: "سبحان الله" و خدا را 10 بار استغفار نما، و او را 9 بار "سبحان الله" بگو،‌ و آن را به استغفار ختم کن.

امام علیه السلام ادامه داد: خداوند می فرماید "خدا را استغفار کنید که او بخشنده است و آب گوارا از آسمان برای شما می فرستد و با مال و فرزند شما را یاری می کند و برای شما باغ ها و نهرهایی قرار داده است".

دربان این دعا را خواند و فرزند بسیار پیدا کرد، و بعد از این همواره به دیدار حضرت باقر و امام صادق علیهما السلام می شتافت.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

5e4bb561dd87e0cdfbe3e3f94e3d574c-425

در این روزهای سیاه عریانی، روسپیدتر از چادر نمی یابم ...
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد

10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif

هـــــرکس عاشـ ــــق شد


و عفـــ ـــت ورزید


و صبــــ ـــر کرد


و آنگاه  که با این بزرگــــــ ــی روح بمیــــــــــــرد


شهیــــــــد از این عالـــــــم رفته است...


deltangiiiii.jpg


و خـــــــــداوند او را به بهشــــ ــــت خواهد برد

وقتی در  آزمون عشــــ ــــق  عفـــــــت ورزید...


10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif  10800000.gif

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چیست دلچسب ترین هدیه هر عیدالله

یك سحر، وقت اذان، صحن ابا عبدالله

News-634859900555177038.jpg


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد

اصلا میدونید این کفشها با چه قصدی ساخته شدند.؟
اگر دقت کنید متوجه میشید که وقتی این کفشها رو یه خانمی پا میکنه ناخودآگاه پاهاش مثل سم اسب میشه.
بله فرهنگ غرب داره به زن یه همچین نگاهی میکنه و کفشی برای زنها میسازه که پای زن رو مثل سم اسب بکنه.میخوان زنها مثل حیوان باشند.
وقتی خانمی این کفش رو میپوشه بی مهابا سینه اش میاد جلو و باسنش میره عقب.
عذر میخوام اصلا دوست ندارم اینجوری صحبت بکنم اما باید حقیقت رو گفت تا درس عبرت باشه.
متاسفانه بیشترین خریدار اینها ایرانی ها هستند.
ایرانی دیگه ازینا نمیخره.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
بعضی از آیات هستند که وقتی میخونم شرمنده خدا میشم...

مثل همین آیه:

الیس الله بکاف عبده- الزمر 36

آیا خدا برای بنده گانش کافی نیست؟
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد
th?id=H.4730108654846174&pid=1.9&w=300&h

یک درصد احتمال دهید غذای خوشمزه ای که جلوی شماست به سم آلود شده ،  آن را می خورید؟

به راستی اگر وجود قیامت صرفا در حد یک احتمال ضعیف باشد،
و هیچ دلیل قطعی ای برای آن وجود نداشته باشد،
زندگی عاقلانه  ، دینی خواهد بود یا غیر دینی؟؟!!
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سستے کـوفیــان رقم میزند؛


صلح را براے حسن


قتلگاه را براے حسین


و هر روز از خودت بپرس


جنس ما خدا نکند از جنس کوفی باشد


براے امام زمان؟!


11615887697247168518694191233216231190250.jpg
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

كرمت دست نینداخت مرا دست گرفت

طیّبــــــ الله به کشتے نجاتے كه رسید..


افسران - باران هم مدیون توست....

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد
si8zyc_457.jpg
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

امیر المؤمنین علیٌّ علیه‏السلام:

اِعلَمُوا أنَّ عَبدا وإن ضَعُفَتْ حِیلَتُهُ ، ووَهَنَتْ مَكِیدَتُهُ أنَّهُ لَن یُنقَصَ مِمّا قَدَّرَ اللّه‏ُ لَهُ ، وإن قَوِیَ عَبدٌ فی شِدَّةِ الحِیلَةِ وقُوَّةِ المَكِیدَة أ نّهُ لن یُزادَ عَلى ما قَدَّرَ اللّه‏ُ لَهُ.

امام على علیه‏السلام:

بدانید كه آنچه خـداوند بـراى بـنده مـقـدّر كرده است، بى كم و كاست به او برسد، هر چند در زرنگى و چاره‏اندیشى ناتوان باشد و نیز بیش از آنچه خداوند برایش مقدّر كرده به او نرسد، هر چند بسیار زرنگ و چاره‏اندیش باشد.

أمالی المفید : 207/39 منتخب میزان الحكمة :  

234mmmmm_23133100.jpg
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد

8106a994b32c161350c6b30a5e24259b-425

قـدر مطـلق من
اگه دو خط دو طرف عدد قرار بگیرند

عدد را مثبت می کند
حتی اگر منفی باشد

دوخط که اسمشان قدر مطلق است
چادر من ؛
قدر مطلق من است
چه خوب باشم چه بد
از من انسانی خوب می سازد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 11 تیر 1392 :: نویسنده : حسن فاطمی فرد

بنویس لب پُر ترَک و دیده ی خیس
بنویس فرات لـعنتـی؛ رودِ خـسیس


بنویس که این قبر حسین بن علی ست
بنویس، ولـــی به "خط کــوفی" ننویس!

946657_414776621971371_1069465404_n.jpg

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

حجاب

سؤال: سلام، چرا من نمی‌توانم موهای سرم را در روسری و یا حجاب قرار دهم؟ با این حالی كه زن متدینی هستم دوست دارم موهایم بیرون باشد و البته دلم پاک است.

بدون شک حجاب از جمله پوشاندن موهای سر برای خانم‌ها از مسلّمات اسلام است، و تمام فقهاى اسلام بر آن اتّفاق نظر دارند، و هر گونه بد حجابى و بى حجابى بر خلاف شریعت مقدّسه است و حجاب شرعى در مورد زنان پوشیدن تمام بدن به جز صورت و دست‌ها تا مچ مى‌‏باشد.[1]
بى حجابى، علاوه بر این كه از نظر اخلاقى سبب ناامنى خانواده‌‏ها و بروز جنایات مى‏‌شود، ضمناً سبب ایجاد هیجان‏‌هاى مستمر عصبى و حتّى بیمارى‏‌هاى روانى نیز می گردد كه ثمره آن سستى پیوند خانواده‏ ها و كاهش ارزش شخصیت زن در جامعه است.
برهنگى زنان كه طبعا پیامدهایى همچون آرایش و عشوه‏‌گرى و امثال آن همراه دارد مردان مخصوصا جوانان را در یک حال تحریک دائم قرار مى‏‌دهد، تحریكى كه سبب كوبیدن اعصاب آن‌ها و ایجاد هیجان‌هاى بیمارگونه عصبى و گاه سر چشمه امراض روانى مى‌‏گردد.
ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 

            دخترک 6 ساله که سرطان داشت پای اتاق عمل با چشمای لرزون به پرستار

             نگاهی کرد و گفت :

                من ♥مامان♥ و ♥ بابام ♥ پول ندارن،میشه قبل از عمل بمیرم...؟!!!

                      برای سلامتی همه کودکان مبتلا به سرطان دعا کنید!

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 4 )    1   2   3   4   
موضوعات
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

اسما خداوند متعال

پخش زنده حرم
Online User اسلام کوئست سایت جامع فرهنگی 
مذهبی شهید آوینی Aviny.com

دنیـای نیـاز بـه نمــاز | WorldPrayer.ir

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic